Оформлення довідок для тендеру

Міжнародний центр
+380 (44) 531-13-29
+380 (63) 442-85-92
+380 (67) 406-00-23
info@antei.info

Потрібна консультація?

За допомогою цієї форми ви можете уточнити вартість послуг, отримати консультацію, оформити замовлення.

 
Оформити довідки для участі в тендерах

Для участі в тендерах України потрібно підготувати цілий пакет документів. Самостійне оформлення всіх документів для тендера — непросте завдання, що вимагає великих витрат часу і здоров'я.

Найважливіші документи для участі в тендерах українських підприємств:

Всі ці довідки видаються державними органами України. Оформляти їх можна як безпосередньо у відповідних установах, так і за допомогою фахівців на підставі нотаріального доручення. Більш того, замовити довідку можна в режимі онлайн через інтернет і оформити без особистої присутності на підставі нотаріального доручення. Необхідно пам'ятати, що час відповіді з державних органів має чіткі обмеження. При виникненні будь-яких нюансів, які не дозволяють видати довідку, заявник може бути поставлений до відома про це в 20-денний термін.

Довідки для тендеру мають обмежений термін дії. Більш того, для участі в тендерах потрібно, щоб довідки були видані не пізніше, ніж за 30 днів до дати подання заявки на тендер. Таким чином, оформляти довідки для тендера потрібно максимально швидко і бажано мати гарантії їх видачі точно в зазначений термін.

Як відомо, виконання спеціальних завдань краще доручати професіоналам. Фахівці центру перекладів і легалізації «Антей» мають 14-річний досвід по роботі з документами і надійно підготують всі необхідні документи точно в призначений термін.

Завдяки великому досвіду роботи, кваліфікованим співробітникам, налагодженому механізму взаємодії з державними органами, «Антей» забезпечує надійне отримання довідок точно в призначений термін.

Краще витратьте ваш час на щось більш корисне, ніж самостійне оформлення довідок для тендера, а виконання цього завдання ми візьмемо на себе. Скористайтеся всіма перевагами співпраці з професіоналами і ви гарантовано отримаєте ефективний результат.

Наші партнери та клієнти

finex-ic

tpg dolcetravel

okko

petrometal

socar vernumbank

wog pakharenko

espanatour

uhy-prostor

navigatorexpress

bhg

slovakinternationalschool

europagate augstskola

Контакти

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Антоновича 47, оф. 18
М. Олімпійська