Витребування дублікатів документів

Міжнародний центр
+380 (44) 531-13-29
+380 (63) 442-85-92
+380 (67) 406-00-23
info@antei.info

Витребування дублікатів документів

Міжнародний центр «Антей» надає послуги щодо витребування повторних документів в Україні . У нас ви можете без черг отримати повторне свідоцтво про народження та інші документи. Ми надаємо консультації з питань повторної видачі свідоцтв, заяв та інших документів. Також ми надаємо послугу проставлення апостиля на дублікатах документів в Україні.

Замовити повторні документи онлайн

 

Терміни і вартість витребування дублікатів документів РАЦС у Києві та інших містах України

Документ Терміни Вартість

Свідоцтво про народження

Свідоцтво про шлюб

Свідоцтво про розлучення

Свідоцтво про смерть

Свідоцтво про зміну прізвища

від 1 дня від 1000 грн.

У вартість входить:

  • Безкоштовна консультація фахівця;
  • Підготовка заяви;
  • Сплата державних мит та офіційних платежів;
  • Подача і отримання необхідних документів.

Документи, які необхідно надати для здійснення послуги:

  • Копія паспорта громадянина України;
  • Копія або оригінал документа, який необхідно витребувати;
  • Довіреність на співробітника нашої компанії.

Витребування документів з інших держав здійснюється на підставі міжнародних договорів. Це можуть бути як двосторонні, так і багатосторонні договори.

Найважливішими багатосторонніми договорами є Конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах, підписана в 1993 році в місті Мінську та Конвенція з питань цивільного процесу, підписана в 1954 році в Гаазі

Учасниками Мінської конвенції 1993 є: Україна, Грузія, Молдова, Казахстан, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Киргизія, Вірменія та Азербайджан.

Учасниками Гаазької конвенції 1954 є: Австрія, Аргентина, Угорщина, Данія, Німеччина, Данія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Україна, Молдова, Вірменія, Узбекистан, Киргизія та інші країни.

Міжнародна правова допомога по вищеперерахованих конвенціям та іншим договорам включає в себе витребування документів. До особистих документів відносяться документи, що стосуються реєстрації актів цивільного стану. Це свідоцтва про народження, укладення та розірвання шлюбу, смерті, довідки про зміну імені, усиновлення.

Витребування документів з інших країн має певні особливості. Усі правові відносини вимагають дотримання юридичних норм і правил. Зокрема, витребування особистих документів регулюється не тільки міжнародними договорами, а й нормами права тієї чи іншої держави.

При витребуванні документів з країн СНД і далекого зарубіжжя необхідно пред'явити певний пакет документів. Він включає в себе заяви, анкети, квитанції про оплату послуг. У деяких випадках необхідно мати копії документів, що полегшують пошук реєстраційних записів у закордонних РАЦСах.

Згідно з міжнародними договорами, більшість іноземних держав надає документи про реєстрацію актів цивільного стану на офіційній мові своєї держави. Для використання цих документів в Україні потрібно виконати переклад цих документів та нотаріально його засвідчити.

Сьогодні для витребування документів в Україні найкраще скористатися послугами досвідчених фахівців. Послуги міжнародного центру «Антей» — це найоптимальніший спосіб витребування дублікатів документів. Завдяки досвіду, накопиченому за 20 років роботи, фахівці міжнародного центру «Антей» швидко, якісно і професійно отримають документи з багатьох країн світу.

Витребування дублікатів документів з кваліфікованою допомогою фахівців міжнародного центру «Антей» дозволяє заощадити час і гроші. . Клієнтам не потрібно розбиратися в тонкощах міжнародних правових відносин, заповнювати безліч заяв, анкет та бланків, стояти в чергах. Вирішення всіх питань, пов'язаних з витребуванням документів, «Антей» бере на себе. Просто зателефонуйте (044) 531-13-29 або приходьте до нашого центрального офісу в Києві і Ваші завдання будуть вирішені на високому професійному рівні і в максимально стислі терміни.

Потрібна консультація?

За допомогою цієї форми ви можете уточнити вартість послуг, отримати консультацію, оформити замовлення.

 

Контакти

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Антоновича 47, оф. 18
М. Олімпійська
Часи роботи: 9:00-18:00 (пн-пт)