Оформлення Good Standing Certificate

Міжнародний центр
+380 (44) 531-13-29
+380 (63) 442-85-92
+380 (67) 406-00-23
info@antei.info

Оформлення Good Standing Certificate

Сертифікат Good Standing

Вам потрібен Сертифікат Good Standing? Скористайтеся найпростішим і надійним способом отримання цього документа — за допомогою нашого Електронного офіса, який розміщено праворуч. Наш фахівець зв'яжеться з вами протягом робочого дня!

Для працевлаштування за кордоном лікарі та інші медичні працівники повинні отримати сертифікат Good Standing. Цей документ ще називають листом про гарну репутацію. У ньому міститься інформація про медичного фахівця, його освіту і професійну діяльність. Майже всі організації в сфері охорони здоров'я за кордоном використовують сертифікат Good Standing для підтвердження потрібних відомостей про медичних фахівців.

Good Standing Certificate підтверджує, що за час роботи лікарем до заявника не застосовувалися ніякі дисциплінарні, адміністративні та судові стягнення, тобто немає перешкод для роботи лікарем за кордоном. Без нього неможливе отримання медичної реєстрації та робота лікарем за кордоном.

Країни, для яких оформляється сертифікат: Великобританія, Ірландія, Данія, Німеччина, Швейцарія, Польща, Канада, Іспанія, Гонгконг, ОАЕ, Австралія та ін. Сертифікати видаються англійською, німецькою мовами або українською мовою в залежності від замовлення. Документ видається у вигляді довідки або сертифіката, із зазначенням конкретного органу, який його вимагає.

Отримати сертифікат Good Standing може будь-який медичний фахівець. Один сертифікат Good Standing видається тільки одній людині, ім'я якої вказується в документі. Оформити сертифікат Good Standing можуть громадяни України, а також іноземні студенти, які отримали медичну освіту в Україні.

Сертифікат оформляється в середньому до 3 тижнів. Для його оформлення необхідно попередньо надати якісні копії всіх освітніх документів (дипломи, додатки, сертифікати, посвідчення про присвоєння кваліфікацій, категорій, трудові книжки тощо), копії українського паспорта та паспорта для виїзду за кордон, документи, що підтверджують зміну прізвища. При розгляді документів можуть знадобитися додаткові документи, які стосуються оформлення сертифіката.

Термін дії сертифіката Good Standing становить 6 місяців, але багато закордонних медичних організацій вимагають, щоб цей документ був не старіше 3 місяців. Наприклад, у Великій Британії сертифікат Good Standing має юридичну силу протягом 3 місяців з дати видачі, незалежно від терміну дії. Тому краще заздалегідь дізнатися орієнтовну дату видачі документа, щоб вчасно подати його в ту організацію, для якої він призначений.

Продовження терміну дії Good Standing Certificate не передбачено. Можливе отримання нового сертифікату без повторного надання повного пакета документів.

Закордонні медичні організації дуже серйозно ставляться до репутації своїх співробітників. Тому сертифікат Good Standing є обов'язковим навіть для проходження кваліфікаційних іспитів. Сертифікат Good Standing підтверджує, що лікар має право займатися медичною практикою, має потрібний професійний статус і хорошу репутацію. Для цього в сертифікат Good Standing вноситься така інформація: ПІБ фахівця, його освіта, інформація про його професійну діяльність, інформація про відсутність дисциплінарних стягнень, скарг, звинувачень, поточних перевірок та розслідувань.

Сертифікат Good Standing повинен бути виданий в письмовій формі. Як правило, роботодавці або державні органи, що видають ліцензію на заняття лікарською діяльністю за кордоном, вимагають письмовий сертифікат Good Standing. Наявність електронної копії документа не впливає на цю вимогу. Можливість отримання електронної копії документа залежить від країни, в якій він виданий. В Україні електронний реєстр сертифікатів Good Standing ще не ведеться, тому цей документ видається тільки в паперовому вигляді.

Якщо ви хочете отримати сертифікат Good Standing з Міністерства охорони здоров'я України, зв'яжіться з нашим фахівцем або надішліть заявку з форми Електронного офісу на цій сторінці (дивіться праворуч). Перелік необхідних документів для отримання цього документа індивідуальний, тому наш фахівець зв'яжеться з вами і допоможе його уточнити. Ви можете бути впевнені в тому, що з нашою допомогою ви отримаєте цей документ швидко і надійно.

Потрібна консультація?

За допомогою цієї форми ви можете уточнити вартість послуг, отримати консультацію, оформити замовлення.

 

Контакти

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Антоновича 47, оф. 18
М. Олімпійська
Часи роботи: 9:00-18:00 (пн-пт)