Міжнародний центр «Антей» вітає Вас!

Міжнародний центр не обмежується перекладами на англійську, іспанську, німецьку, турецьку мову та іврит. Тут виконують переклади на всі найпоширеніші європейські та азіатські мови.

Оформлення документів для еміграції

Зазвичай підготовка всіх необхідних документів для переїзду в іншу країну займає від півроку до двох років. Це залежить від умов імміграції кожної окремої країни, а також від того, на тимчасове або постійне місце проживання переїжджає людина. У всіх випадках для оформлення постійного або тимчасового дозволу на проживання за кордоном, заявник повинен зробити основні кроки, які схожі для різних країн.

Апостиль Київ

Документи, які необхідно надати на територію іншої держави, підлягають спеціальному оформленню. Залежно від законів і підзаконних актів держави, що приймає документи, існують процедури проставлення необхідних штампів і печаток для визнання їх легальними на території цих країн.

З метою приведення всіх процедур легалізації в єдину схему в 1961 році проведена Гаазька Конвенція, в результаті чого країни домовилися про взаємне визнання документів, на яких проставляється спеціальний штамп Апостиль.

Апостиль в Україні

Підготовлені органами державної влади, а також місцевого самоврядування документи можуть бути використані в іншій державі тільки після встановленого законом їх посвідчення.

Гаазька Конвенція 1961 встановила найбільш поширений спосіб оформлення документів, що використовується для надання документів за кордоном. Такою процедурою є проставлення печатки апостиля.

Перекладачі-носії іноземної мови

Одним з видів послуг, представлених в міжнародному центрі «Антей», є переклад носієм мови. Також може бути виконане вичитування носієм раніше здійсненого перекладу.

Такий переклад дозволяє зберегти всі стилістичні особливості і коректність тексту іноземною мовою, оскільки він оформляється з точки зору самого носія.

Більше статей...

  • 1
  • 2