Довідка про банкрутство

Отримати довідку про банкрутство

Для участі в тендерах України потрібно підготувати певний пакет документів. Серед них важливе місце займає інформаційна довідка з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. Зазвичай в Україні цей документ називається просто довідкою про банкрутство.

Витяг про банкрутство і інформаційна довідка про банкрутство з Єдиного реєстру підприємств — це офіційний документ, який має юридичну силу на території України. Він підтверджує відсутність провадження у справі про банкрутство, відсутність факту банкрутства, відсутність перебування в процедурі банкрутства.

Кожна інформаційна довідка про банкрутство містить таку інформацію:

 • Унікальний номер довідки;
 • Дата і час формування довідки;
 • Інформація про заявника, який звернувся за наданням довідки;
 • Дані, за якими здійснювався пошук інформації в Реєстрі про банкрутство (код ЄДРПОУ, найменування підприємства, ПІБ особи);
 • Інформація про відсутність в Реєстрі відомостей про даний суб'єкт підприємницької діяльності.
 • Відомості про посадову особу, яка сформувала довідку.
 • Довідка скріплюється печаткою Міністерства юстиції та підписом відповідальної посадової особи.

  Для участі в тендерах України потрібно пам'ятати про те, що довідка про відсутність банкрутства повинна бути видана не пізніше 30 днів до подачі заявки на тендер. Тому з її отриманням краще поквапитися. Щоб уникнути затримок, рекомендується оформляти довідку за допомогою фахівців. Фахівці компанії «Антей» мають 14-річний досвід роботи з документами. Високий рівень професіоналізму і чіткі механізми взаємодії з державними органами України дозволяють гарантувати отримання документів точно в зазначений термін. Скористайтеся перевагами співпраці з професіоналами і ви отримаєте ефективний результат.

  «Антей» надає можливість швидко та надійно оформити інщі необхідні довідки на підставі нотаріального доручення.:

  Оцініть корисність цієї сторінки: 4.4761904761905 rating1 rating2 rating3 rating4 rating5 Оцінка 4.48 (21 оцінок)