Міжнародний центр «Антей» вітає Вас!

Міжнародний центр не обмежується перекладами на англійську, іспанську, німецьку, турецьку мову та іврит. Тут виконують переклади на всі найпоширеніші європейські та азіатські мови.

Отримати довідку про несудимість

Пропонуємо Вам найлегший, швидкий і надійний спосіб отримання довідки про несудимість. Компанія «Антей» допоможе Вам оформити довідку про несудимість незалежно від Вашого місцезнаходження і громадянства. Наша допомога полягає в наданні послуг індивідуального представника Ваших інтересів в органах МВС. Отримати довідку про несудимість просто — потрібно взяти і замовити довідку про відсутність судимості. Для цього просто зателефонуйте нам!

Апостиль Київ

Документи, які необхідно надати на територію іншої держави, підлягають спеціальному оформленню. Залежно від законів і підзаконних актів держави, що приймає документи, існують процедури проставлення необхідних штампів і печаток для визнання їх легальними на території цих країн.

З метою приведення всіх процедур легалізації в єдину схему в 1961 році проведена Гаазька Конвенція, в результаті чого країни домовилися про взаємне визнання документів, на яких проставляється спеціальний штамп Апостиль.

Апостиль в Україні

Підготовлені органами державної влади, а також місцевого самоврядування документи можуть бути використані в іншій державі тільки після встановленого законом їх посвідчення.

Гаазька Конвенція 1961 встановила найбільш поширений спосіб оформлення документів, що використовується для надання документів за кордоном. Такою процедурою є проставлення печатки апостиля.

Перекладачі-носії іноземної мови

Одним з видів послуг, представлених в нашому бюро перекладів, є переклад носієм мови. Також може бути виконане вичитування носієм раніше здійсненого перекладу.

Такий переклад дозволяє зберегти всі стилістичні особливості і коректність тексту іноземною мовою, оскільки він оформляється з точки зору самого носія.

Більше статей...

  • 1
  • 2