Довідка про водійські права

Міжнародний центр
+380 (44) 531-13-29
+380 (63) 442-85-92
+380 (67) 406-00-23
info@antei.info

Потрібна консультація?

За допомогою цієї форми ви можете уточнити вартість послуг, отримати консультацію, оформити замовлення.

 

Довідка про володіння водійським посвідченням видається МВС України. Вона має юридичну силу на всій території України. Зверніть увагу, що оформлення довідки про водійські права без особистої присутності можливо лише за нотаріальним дорученням!

Отримати довідку про наявність водійських прав

Цей документ може мати різний зміст. У самому стислому вигляді довідка підтверджує факт наявності у громадянина водійського посвідчення. У розширеній довідці, оформлення якої пропонує «Антей», вказуються додаткові відомості, що дозволяє офіційно підтвердити інші факти про громадянина.

На початку довідки вказується, що громадянин, якому вона видана, має право на керування транспортними засобами на підставі посвідчення водія. Потім в документі уточнюється категорія транспортних засобів, правом на управління якими володіє громадянин. Також в довідці вказані серія і номер посвідчення водія, їх дата видачі та строк дії. Крім того, уточнюється стаж керування транспортними засобами.

Таким чином, довідка про наявність водійських прав, оформлена у державних закладах України, може служити офіційним підтвердженням категорії посвідчення водія, його терміну дії, а також водійського стажу громадянина. Тим самим замість кількох довідок досить мати одну, в якій вказані всі необхідні відомості.

Довідка про володіння водійським посвідченням видається за місцем вимоги. Кожен такий документ має унікальний номер, який вказується поруч з датою видачі. Документ скріплюється печаткою МВС України та засвідчується підписом уповноваженої посадової особи.

Отримати довідку про володіння водійським посвідченням може громадянин України, який має водійське посвідчення. Для цього не потрібно нікуди їхати, більш того — за великим рахунком немає необхідності навіть вставати з дивана. Документ можна оформити без особистої присутності на підставі нотаріального доручення. Отримати готову довідку можна в зручний час в зручному місці відповідальним кур'єром з безпечної служби доставки. Тому можна сміливо стверджувати, що оформлення довідки про наявність водійських прав за нотаріальним дорученням без особистої присутності — це найпростіший, найдоступніший, найшвидший і найнадійніший спосіб отримання цього документа. Звертайтеся до нас і переконайтеся в нашій репутації та заслуженому авторитеті, як вже переконалися тисячі приватних осіб і компаній в Україні та інших країнах, які довірилися нам і скористалися всіма перевагами співпраці з нами.

Ви маєте можливість швидко та надійно офіційно оформити необхідні довідки:

Наші партнери та клієнти

finex-ic

tpg dolcetravel

okko

petrometal

socar vernumbank

wog pakharenko

espanatour

uhy-prostor

navigatorexpress

bhg

slovakinternationalschool

europagate augstskola

Контакти

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Антоновича 47, оф. 18
М. Олімпійська