БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ "АНТЕЙ"
ПРАЦЮЄ ОНЛАЙН
ДО 24 КВІТНЯ.

Довідка з реєстру корупційних правопорушень

Довідка з реєстру корупційних правопорушень

Відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, вносяться до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Даний Реєстр формується і ведеться Міністерством юстиції України.

26 квітня 2015 набув чинності Закон України «Про запобігання корупції», в якому зазначається, що відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, вносяться до Реєстру Національним агентством з питань запобігання корупції.

Національним агентством з попередження корупції здійснюються заходи щодо початку ведення Реєстру. Внесення інформації до Реєстру та надання відомостей з нього будуть здійснюватися Національним агентством після початку ведення їм цього реєстру.

Відомості з Реєстру надаються у вигляді витягу та інформаційної довідки. Інформаційна довідка з Реєстру зазвичай потрібна для участі в державних закупівлях. Вона видається на бланку Головного територіального управління юстиції.

Документ містить такі відомості: ПІБ, реєстраційний номер платника податків, місце народження, дата народження. У документі міститься інформація про наявність чи відсутність інформації про дану особу в Реєстрі осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Крім того, в документі вказується службова інформація: номер довідки, дата формування довідки.

Довідка підписується уповноваженою особою і засвідчується печаткою. Відповідно до Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», довідки в паперовій та електронній формі мають однакову юридичну силу.

Національне агентство з попередження корупції безкоштовно надає витяг з Реєстру протягом 7 робочих днів на підставі письмового звернення фізичної особи (уповноваженої ним особи) для отримання відомостей про себе.

Отримайте всю інформацію про роботу "Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення" за телефоном: +38 (044) 200-06-90, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Поштова адреса: Україна, Київ, бул. Дружби народів, 28, 01103; e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Ви маєте можливість швидко та надійно оформити довідки на підставі нотаріального доручення: