Пакет послуг для преміум-клієнтів

Послуги бюро перекладів та легалізації документів для преміум-клієнтів

Ми розуміємо, що не всі клієнти однакові. Якщо вам часто потрібні послуги перекладу та легалізації або вам потрібен переклад документації великого обсягу, то вас чекає особливий рівень обслуговування та уваги. Наш преміум-пакет послуг сформований саме для того, щоб задовольнити такі потреби.

Преміум-пакет послуг «Антей» — це приблизно як ваш власний відділ перекладів та легалізації документів. Якщо у вас виникає необхідність в консультації, то ви швидко отримуєте роз'яснення по електронній пошті, телефону або за допомогою онлайн-конференції. Наші менеджери розуміють особливі потреби вашої компанії і намагаються працювати якомога краще для досягнення максимальної якості.

Терміновість виконання перекладів

Деякі проекти настільки важливі, що вони потрібні ще «вчора». Для преміум-клієнтів такі проекти виконуються спеціальними командами фахівців, що дозволяє завершувати проекти в значно прискорені терміни без шкоди для якості.

Зберігання перекладів

Ви ніколи не втратите переклад! Сподіваємося, що ви ніколи не відчували розчарування, яке виникає, коли важлива презентація або контракт виявляються стертими. Для преміум-клієнтів «Антей» надається послуга довічного безпечного зберігання всіх ваших перекладів. Це означає, що ви можете зберігати спокій і бути впевненими в тому, що ви завжди зможете отримати ваші раніше перекладені документи.

Допоміжні матеріали до перекладів

Преміум-клієнти отримують доступ до нашої бази ноу-хау. Щоб мати можливість виконувати ваші проекти на найвищому рівні, ми формуємо базу додаткових матеріалів. До неї входять великі двомовні списки точної термінології, специфічні для вашої діяльності, збірники галузевих інформаційних посилань та інші матеріали. Преміум-клієнти «Антей» отримують доступ до цих цінних професійних матеріалів без обмежень.

Спеціальні ціни на переклади

Виключно для преміум-клієнтів діють спеціальні пільгові тарифи. В знак вдячності за вашу довіру ми сформували спеціальні пільгові тарифи для таких клієнтів, як ви. З ростом накопиченої вартості виконаних проектів ви отримуєте все більш привабливі тарифи на переклади.

Міжнародний центр «Антей» запрошує скористатися всіма перевагами співпраці з професіоналами. Зв'яжіться з нашими представниками і отримаєте додаткову інформацію про професійні перекладацькі послуги для вас і вашого бізнесу.

Оцініть корисність цієї сторінки: 4.25 rating1 rating2 rating3 rating4 rating5 Оцінка 4.25 (4 оцінок)