Переклад водійського посвідчення

Міжнародний центр
+380 (44) 531-13-29
+380 (63) 442-85-92
+380 (67) 406-00-23
info@antei.info

Потрібна консультація?

За допомогою цієї форми ви можете уточнити вартість послуг, отримати консультацію, оформити замовлення.

 
Переклад водійського посвідчення, зробити нотаріальний переклад водійського посвідчення

Посвідчення водія — це документ, який офіційно дозволяє фізичній особі експлуатувати автотранспортні засоби. У кожній країні діють свої правила дорожнього руху і закони, які передбачають наявність водійського посвідчення для водіння автомобіля. Кожне посвідчення водія видається в межах юрисдикції конкретної країни.

Якщо ви плануєте керувати автомобілем в іншій країні, для оренди автомобіля вам знадобиться засвідчений переклад вашого посвідчення водія. Це може стати сюрпризом для деяких мандрівників, які дізнаються про це на стійці прокату.

Замовити переклад водійського посвідчення онлайн

Наші дипломовані перекладачі успішно переклали тисячі посвідченнь водія. Найбільшим попитом користуються переклади водійського посвідчення на російську, англійську, німецьку мови. Незалежно від того, на яку з підтримуваних нами 36 мов вам потрібно перекласти ваше водійське посвідчення, наше агентство пропонує кращі умови за критеріями точності, оперативності та вартості. Професійні перекладачі мають необхідний досвід для виконання замовлень якісно і точно в строк.

Протягом роботи персональний менеджер надаватиме всю необхідну інформацію про поточний стан справ. В результаті ви отримаєте перекладену за всіма міжнародними правилами копію водійського посвідчення. Також ми виконаємо для вас нотаріальне засвідчення перекладу, допоможемо легалізувати його для використання за кордоном.

Нотаріальний переклад водійського посвідчення

Нотаріальний переклад включає в себе особливу процедуру, яка називається нотаріальним засвідченням перекладу. Нотаріус засвідчує особу і кваліфікацію перекладача, ставить на перекладі свій підпис і печатку. Це свідчить про точність перекладу. Нотаріальний переклад водійського посвідчення дозволяє виконати легалізацію цього документа для подальшого використання за кордоном. У нашому агентстві ви зможете замовити повний комплекс послуг починаючи з одержання документа, його перекладу і закінчуючи легалізацією. Тому нашим клієнтам можна ні про що не турбуватися, адже всі турботи по підготовці документів ми беремо на себе.

Терміни виконання перекладу водійського посвідчення

Зазвичай переклад водійського посвідчення займає 24 години з того моменту, як документи з'являються на робочому столі менеджера. Ви можете принести документи до нас в офіс або надіслати транспортною компанією на нашу адресу в Києві. Для якнайшвидшого виконання перекладу ми рекомендуємо відправити нам електронну копію документа. Можливий терміновий переклад за 20 хвилин у присутності замовника. Якщо ви відправляєте фотографію документа, то переконаєтеся, що всі написи чіткі та розбірливі.

Не забудьте взяти з собою в подорож оригінал посвідчення водія. Вкрай важливо, щоб під час керування транспортним засобом ви мали оригінал підтверджуючих документів при собі.

Наші партнери та клієнти

finex-ic

tpg dolcetravel

okko

petrometal

socar vernumbank

wog pakharenko

espanatour

uhy-prostor

navigatorexpress

bhg

slovakinternationalschool

europagate augstskola

Контакти

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Антоновича 47, оф. 18
М. Олімпійська