Бюро перекладів Київ

Міжнародний центр
+380 (44) 531-13-29
+380 (63) 442-85-92
+380 (67) 406-00-23
info@antei.info
Бюро перекладів Київ

Компанія «АНТЕЙ» пропонує своїм клієнтам широкий вибір послуг у сфері перекладів і легалізації документів. Ми виконуємо переклади будь-яких документів і текстів на різноманітну тематику, надаємо повний спектр послуг в області легалізації документів, такі як підготовка документів для подачі в посольство, допомога в отриманні візи, дозволу на проживання, громадянства, оформлення шлюбних віз, робочих контрактів, навчання за кордоном.

Компанія «АНТЕЙ» заснована в 2003 році. За час роботи сформована команда професіоналів з кваліфікованих перекладачів та фахівців з легалізації документів, завдяки чому ми можемо гарантувати якість виконаних робіт. Ми плануємо розширити спектр пропонованих послуг і націлені на довгострокову, плідну співпрацю з кожним з наших клієнтів, докладаючи до цього максимум професійних навичок і зусиль.

Міжнародний центр перекладів і легалізації документів «АНТЕЙ» допоможе вашому бізнесу бути своєчасним і ефективним. З 2003 року десятки висококваліфікованих співробітників «АНТЕЙ» забезпечують створення міжнародних зв'язків між організаціями та приватними особами.

«АНТЕЙ» постійно оптимізує і розширює спектр послуг, що надаються, відповідаючи на зростаючі потреби ділового світу і сфери міжнародних комунікацій. Відомі підприємства, великі і дрібні компанії, державні установи та приватні особи в Україні і за кордоном покладаються на нас і довіряють нашому досвіду.

Наш досвід — Ваша безпека. Наші професійні перекладачі перекладуть для вас всі види тексту на всіх основних мовах: від корпоративної переписки і статей у фахових виданнях до договорів і документів, інструкцій по експлуатації та технічних креслень. Ми можемо перевести саме те, що вам потрібно.

Девіз компанії: якісна робота своєчасно за розумну ціну!

Наші послуги

  • Переклади письмові: юридичні, технічні, економічні (більше 30 мов світу);
  • Легалізація документів, апостиль (МЗС, Мін.Юст, посольствах);
  • Підготовка документів для подачі в посольства (гостьова віза, шлюбна віза, навчання за кордоном, робочий контракт, возз'єднання сім'ї, постійне місце проживання (громадянство);
  • Чтрахування виїжджаючих за кордон;
  • Консультації.

Ми цінуємо Вашу довіру і чекаємо на ВАС!

03150, Україна, м. Київ, вул. Антоновича 47, оф. 18

тел.: +380 (44) 531-13-29, +380 (63) 442-85-92, +380 (67) 406-00-23 (Viber, Telegram, WhatsApp)

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Потрібна консультація?

За допомогою цієї форми ви можете уточнити вартість послуг, отримати консультацію, оформити замовлення.

 

Контакти

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Антоновича 47, оф. 18
М. Олімпійська