Апостиль на атестаті про середню освіту

Міжнародний центр
+380 (44) 531-13-29
+380 (63) 442-85-92
+380 (67) 406-00-23
info@antei.info

Потрібна консультація?

За допомогою цієї форми ви можете уточнити вартість послуг, отримати консультацію, оформити замовлення.

 
Апостиль на атестат, поставити апостиль на атестат

Для використання українських документів за кордоном, їх потрібно легалізувати. У багатьох країнах застосовується спрощений спосіб легалізації документів — апостиль.

Одним з найбільш затребуваних документів, на який потрібно поставити апостиль, є атестат про середню освіту. Якщо ви плануєте вчитися за кордоном, вступити до закордонного університету або працювати за кордоном, то вам може знадобиться апостиль на шкільному атестаті.

Замовте апостиль онлайн

Міжнародне право передбачає визнання українських документів про освіту в інших країнах. Відповідні конвенції включають Гаазьку конвенцію про апостиль від 5 жовтня 1961, Міжнародну конвенцію ЮНЕСКО від 17 грудня 1976, Конвенцію ЮНЕСКО від 21 грудня 1979 року і інші міжнародні угоди.

Конвенція про апостиль застосовується до документів, які були оформлені на території однієї держави і будуть використані на території іншої держави. На поточний момент цю угоду підписали понад 100 країн світу, серед них і Україна. Тому на український атестат можна поставити апостиль і тим самим надати йому юридичної чинності для використання в інших країнах Гаазької угоди.

Апостиль на атестат з гарантією

Ми займаємося легалізацією документів вже 15 років. Тому ми забезпечуємо надійну і своєчасну легалізацію документів.

Апостиль на українському атестаті гарантує прийом документа в офіційних органах за кордоном. Ми працюємо виключно в рамках українського та міжнародного законодавства і гарантуємо дійсність апостильованого атестата в тій країні, для якої він призначений.

Наші послуги дають клієнтам повний спокій. Ваші документи будуть легалізовані повністю і належним чином. Ви не зіштовхнетеся з якими-небудь проблемами при їх використанні за кордоном.

Де поставити апостиль на атестаті

Апостиль засвідчує справжність атестата. Проставленням апостиля на освітніх документах займається Міністерство освіти і науки України. Для цього фахівці перевіряють атестат про середню освіту у загальнодержавній базі даних, звіряють підписи і печатки на документі. Одночасно з цим можна зробити апостиль додатку до атестата, тобто поставити апостиль на пластиковий атестат про середню освіту та додаток до нього.

Отримання апостиля на атестаті — це багатоступенева процедура. Наші фахівці в курсі сучасного міжнародного законодавства і мають великий досвід по підготовці апостиля для багатьох країн світу. В рамках попередньої консультації ми зможемо роз'яснити багато питань, що стосуються апостилювання документів про освіту. Отримання апостиля з нашою допомогою відрізняється надійністю і зручністю.

Апостиль можна поставити тільки на оригінал атестата. Рекомендується попередньо перевірити, щоб номер додатка збігався з номером атестата.

Вартість апостиля

Крім надійності і термінів отримання апостиля, клієнтів цікавить, скільки коштує поставити апостиль на атестат. Називати однакову ціну всім клієнтам не можливо, тому що вартість апостиля залежить від різних чинників, таких як формат атестата, дата видачі, необхідна терміновість. Наші ціни на послуги з отримання апостиля на атестат прості, зрозумілі і прозорі. В ході попередньої консультації персональний менеджер називає повну вартість робіт. Наші ціни не містять прихованих платежів і вже включають необхідні податки і збори.

Апостиль і легалізація всіх освітніх документів

Ми надаємо послуги з отримання апостиля для всіх освітніх документів. Наші спеціалізовані послуги доступні для всіх країн Гаазької конвенції. Зв'яжіться з нами, якщо у вас є питання про апостиль для Німеччини, Великобританії, Іспанії, США. Ми готові допомогти вам оперативно і надійно отримати апостиль.

Найчастіше крім апостиля потрібні додаткові послуги, а саме переклад атестата з нотаріальним посвідченням. Міжнародний центр "Антей" надає повний комплекс послуг з підготовки документів для використання за кордоном. Тому з нашою допомогою ви зможете отримати апостиль на атестат і зробити нотаріальний переклад. Комплексний підхід дозволяє заощадити час і є зручним для клієнта. Вам не потрібно нікуди ходити і про щось хвилюватися, ми беремо всю процедуру на себе і повідомляємо точний термін готовності документа. У призначений час ви отримаєте повідомлення, а готовий документ ви зможете отримати будь-яким зручним для вас способом.

Наші партнери та клієнти

finex-ic

tpg dolcetravel

okko

petrometal

socar vernumbank

wog pakharenko

espanatour

uhy-prostor

navigatorexpress

bhg

slovakinternationalschool

europagate augstskola

Контакти

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Антоновича 47, оф. 18
М. Олімпійська