Переваги бюро перекладів «Антей»

Міжнародний центр
+380 (44) 531-13-29
+380 (63) 442-85-92
+380 (67) 406-00-23
info@antei.info

Переваги бюро перекладів «Антей»

Вибрати бюро перекладів

У сучасному глобалізованому суспільстві взаємодія і зв'язок між різними культурами та країнами стають все більш необхідні. Відмінність мови може стати перешкодою для налагодження такого зв'язку. Подолати ці перешкоди можуть перекладачі. Сьогодні перекладацьких агенцій стає все більше. У чому ж переваги центру перекладів «Антей»? Яку вигоду отримують всі наші клієнти?

Найважливішою перевагою нашого бюро перекладів є згуртована команда кваліфікованих співробітників. У штаті «Антей» працюють кілька десятків перекладачів. Вони можуть якісно перевести тексти на більшу частину мов світу. У той час як звичайні агентства перекладів, як правило, пропонують письмові переклади тільки на англійську, французьку та німецьку, ми якісно переводимо навіть на такі «екзотичні» мови, як арабська та японська. Професійно підготовлені лінгвісти роблять можливим переклад документів і текстів більш ніж на 30 мов світу.

Ще одна велика перевага бюро перекладів «Антей» — прозорість. Ви дізнаєтеся точну вартість перекладу і отримаєте точну калькуляцію послуг протягом декількох хвилин. Також у нас є онлайн-інструмент для підрахунку вартості перекладу. Ви можете просто завантажити файл на наш сайт або відправити його по електронній пошті і незабаром ви отримаєте індивідуальну калькуляцію. Це швидкий і простий спосіб дізнатися, скільки буде коштувати переклад.

Компьютеризация бюро переводов — информационные технологии на службе в бюро переводов

Сьогодні час грає дуже важливу роль, тому багато людей і великі компанії вибирають швидкий і якісний переклад документів і текстів. Фактору часу в центрі перекладів та легалізації «Антей» надають великого значення. Одним із пріоритетів у нашій роботі є економія часу клієнтів. З цією метою ми максимально оптимізували роботу і розробили унікальну технологію організації праці. Це дозволило зменшити час виконання замовлень. Крім того, наші перекладачі витрачають мінімум часу на паперову роботу, тому що працюють на високопродуктивних сучасних комп'ютерах. Завдяки використанню сучасних інформаційних технологій, «Антей» пропонує більше переваг, ніж бюро перекладів з підворіття.

Наші клієнти швидко отримують грамотні відповіді на виникаючі питання. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, що стосуються нашої співпраці, ви можете отримати відповіді по телефону або по електронній пошті. На основні питання можуть відповісти менеджери. На складні питання відповідь дадуть перекладачі і юристи. У будь-якому випадку ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте кваліфіковану відповідь на ваше запитання.

Міжнародний центр перекладів і легалізації «Антей» забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми знаходимо рішення для всіх: від звичайних людей до великих компаній. Якщо вам потрібно перевести диплом, паспорт, веб-сайт або виконати переклад спеціалізованих текстів — ми зробимо це ефективно.

Ще одна перевага «Антей» — гарантія безпеки і конфіденційності. Всі наші співробітники суворо захищають документи, переклади та інформацію про клієнтів. У деяких випадках доступ до особистої інформації клієнтів має тільки керівництво. «Антей» гарантує безпеку паперових документів та електронних файлів. Безпечну доставку паперових документів забезпечують кур'єри та кур'єрські служби, з якими ми співпрацюємо. До речі, у всіх районах Києва у нас діє безкоштовна кур'єрська доставка документів для перекладів та легалізації.

Таким чином, стає зрозуміло, що існує ряд вагомих причин, щоб робити переклади, оформлення та легалізацію документів в «Антей». Звичайно, ціни на переклад у нас не найнижчі. Однак, «Антей» пропонує безліч переваг і запрошує вас отримати велику користь від співпраці з професіоналами.

Контакти

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Антоновича 47, оф. 18
М. Олімпійська