Переклади на китайську мову

Міжнародний центр
+380 (44) 531-13-29
+380 (63) 442-85-92
+380 (67) 406-00-23
info@antei.info

Потрібна консультація?

За допомогою цієї форми ви можете уточнити вартість послуг, отримати консультацію, оформити замовлення.

 
Замовити переклад на китайську мову, бюро китайських перекладів, китайський перекладач

Успішні підприємці визнають, що гроші повинні працювати до тих пір, поки вони будуть приносити максимальну віддачу від інвестицій. Для збільшення прибутку підприємці можуть розглянути кілька аргументів на користь перекладів на китайську мову.

1. Китай - це ринок з 1,3 мільярдами споживачів. Завдяки Інтернету наші підприємці отримують доступ до більшості з них. Якщо ви хочете зацікавити середнього китайського споживача, то потрібно звернутися до нього на його рідній мові.

2. Переважна більшість китайських громадян говорять тільки на своїх місцевих діалектах. Більшість з них не говорять навіть англійською, хінд, португальською або іншими мовами. Китайці, які говорять на декількох мовах, живуть у великих містах, таких як Пекін, Шанхай, Гонконг. Навіть коли споживачі можуть говорити і читати іноземною мовою, вони вважають за краще купувати товари на своїй рідній мові.

Якщо перекласти інформацію китайською мовою, то це багаторазово збільшить охоплення китайської аудиторії.

3. Китайці звикли до смартфонів. Навіть за межами великих міст, смартфони стають частиною способу життя в Китаї XXI століття.

4. Китайці люблять іноземні бренди. Незважаючи на торговий дефіцит, китайці люблять іноземні бренди. Купівля іноземної продукції вважається в Китаї ознакою статусу і багатства.

Китайці відкриті до нових продуктів і послуг, але їх потрібно зробити доступними і зрозумілими.

5. Китай скоро стане найбільшою економікою в світі. Китайці скуповують пам'ятки і будинки по всьому світу. Вже досить довго електронна техніка відомих брендів виробляється в Китаї. Швидше за все, якщо ви не скористаєтеся перекладами на китайську мову сьогодні, то ви зробите це найближчим часом. Навіщо бути в хвості поїзда, якщо ви можете бути в авангарді?

6. З Китаєм можна встановити важливі ділові відносини. Хороший переклад на китайський дозволить уникнути помилок. Чіткий переклад усуває непорозуміння і підвищує продуктивність праці.

Китай є зростаючою економікою з людьми, які хочуть пробувати нові бренди і користуватися новими послугами. Професійний переклад на китайську мову допоможе відкрити двері для ринкових можливостей, яких немає ніде в світі. Міжнародний центр «Антей» відкриває ці двері. Все, що вам потрібно зробити, це увійти в них!

Замовте переклад на китайську мову онлайн

Наші партнери та клієнти

finex-ic

tpg dolcetravel

okko

petrometal

socar vernumbank

wog pakharenko

espanatour

uhy-prostor

navigatorexpress

bhg

slovakinternationalschool

europagate augstskola

Контакти

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Антоновича 47, оф. 18
М. Олімпійська