Апостиль в Росії

Апостиль в России

Одним з видів діяльності міжнародного центру «Антей» є оформлення документів в Росії та інших країнах СНД. Ми надаємо комплекс послуг з оформлення документів, а саме: повторних свідоцтв, атестатів, дипломів, свідоцтв органів загс, довідок на території Росії, Білорусі, Молдови та інших країн СНД. Наші фахівці сприяють в проставленні печатки апостиля в цих країнах і інших печаток (консульська легалізація та інших).

Російська Федерація взяла на себе права та обов'язки СРСР в міжнародних відносинах з іншими країнами і тим самим стала членом Конвенції про апостиль. У Росії апостиль проставляють Міністерство юстиції, Управління Генеральної Прокуратури, Міністерства юстиції республік, які входять до складу РФ. Їх реєструють управління, архівні органи і відділи, а також деякі інші юридичні органи. Міжнародна компанія «Антей» має можливість сприяти в проставленні апостиля в усіх цих організаціях.

Для проставлення штампа «Апостиль» в Росії рекомендується подбати про стан документів. Вони повинні бути в хорошому стані. Якщо документи знаходяться в поганому стані, порвані, змащені, нечитабельні, то потрібно витребувати повторні документи, тобто їх дублікати. Це дозволить заощадити час, гроші і здоров'я. Громадянство заявника для проставлення апостиля значення не має.

Міжнародний центр «Антей» має досвід апостилювання документів в Росії з 2003 року. Фахівці візьмуть на себе виконання всіх завдань, пов'язаних з проставленням штампа «Апостиль». Завдяки великому досвіду, неухильному слідуванню вимогам законодавства, міцним партнерським зв'язкам в юридичній сфері, «Апостиль» буде проставлено швидко і надійно.

Дізнайтеся більше про апостилювання документів в інших країнах: