БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ "АНТЕЙ"
ПРАЦЮЄ ОНЛАЙН
ДО 24 КВІТНЯ.

Апостиль в Молдові

Апостиль на документах Молдови

Республіка Молдова приєдналася до Конвенції про апостиль 16 березня 2006 року. Відповідно до вимог Положення про порядок проставлення апостиля Уряду Республіки Молдова, штамп «Апостиль» проставляється на офіційних документах, виданих на території Молдови, які будуть використані на території держав-учасниць Гаазької Конвенції.

У Молдові штамп «Апостиль» проставляють:

  1. Міністерство юстиції;
  2. Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції.

Міністерство юстиції Молдови відповідає за апостилювання документів органів реєстрації актів цивільного стану (РАЦС), освітніх документів, медичних свідоцтв та сертифікатів, нотаріальних актів, документів Національної каси соціального страхування Молдови та інших офіційних документів.

З 2013 року в Молдові діє система електронного апостилювання. Подати документ на апостилювання в режимі онлайн на спеціальному порталі може будь-яка особа, яка має цифровий підпис. Молдавський електронний апостиль являє собою PDF-файл, який містить електронну копію оригіналу документа та апостиль, і підписується електронним підписом компетентної особи.

Міжнародний центр «Антей» має досвід апостилювання документів в Молдові з 2006 року. Завдяки безцінному досвіду, повному дотриманню норм законодавства і кваліфікованим фахівцям, «Антей» допоможе швидко і надійно отримати молдавський апостиль незалежно від громадянства заявника і його поточного місця проживання.