БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ "АНТЕЙ"
ПРАЦЮЄ ОНЛАЙН
ДО 24 КВІТНЯ.

Освіта за кордоном

Освіта за кордоном

Міжнародний центр перекладів і легалізації документів «Антей» пропонує вам здобути освіту за кордоном. У великому переліку освітніх програм, які пропонує наш центр, підходящий варіант для себе зможуть обрати всі бажаючі. З нами ви зможете скористатися всіма перевагами занурення в мовне середовище. Ви можете обирати з широкого спектру спеціалізованих програм з урахуванням ваших потреб і академічної підготовки.

Освіта за кордоном з «Антей» — це професійно і надійно. Наш телефон: +38 (044) 531-13-29.

Латвія Словаччина Польща Кіпр

Інформація про безкоштовну освіту в Європі

Освіта за кордоном для школярів

Навчання за кордоном для школярів

Велика кількість зарубіжних освітніх програм розрахована на школярів. Вони дозволяють підготуватися до навчання в зарубіжних школах, коледжах, університетах.

У період літніх шкільних канікул школярі можуть вчитися в рамках найрізноманітніших канікулярних програм за кордоном. Міжнародний центр «Антей» пропонує програми на базі мовних центрів, шкіл-пансіонів, спортивних таборів по всьому світу. Ви можете вибирати навчання в Німеччині, Іспанії, Канаді, Польщі, США, Франції, Швейцарії, на Мальті, а також в інших країнах.

Великою популярністю у школярів користуються осінні канікулярні освітні програми за кордоном. На час осінніх канікул для школярів є програми у Великій Британії, Німеччині, Польщі, Швейцарії та на Мальті.

Зимові канікули за кордоном — чудова можливість відпочити за кордоном і підвищити рівень мовних навичок. У зимовий час для школярів є мовні курси у Великій Британії, Німеччині, Канаді, Польщі, Франції та Швейцарії. В період весняних канікул для школярів найкраще підійдуть канікулярні програми в Великобританії, Німеччині, Польщі і Швейцарії.

Освіта за кордоном для студентів

Навчання за кордоном для студентів

Студенти, які планують продовжити навчання за кордоном, знають, що знання іноземної мови має для цього першорядне значення. Поліпшення мовних навичок є дуже корисним інструментом, який обов'язково стане в нагоді в сучасному глобалізованому світі. В процесі навчання іноземній мові за кордоном ви зможете зосередитися на вивченні граматики і всіх мовних навичок, таких як читання, письмо і спілкування. Ви розширите свій словниковий запас за допомогою природного використання мови шляхом різноманітних заходів, в тому числі вивчення академічних предметів іноземною мовою.

Для навчання на мовних курсах за кордоном необхідно мати задовільний рівень успішності, хорошу відвідуваність і поведінку, позитивне ставлення до навчання. Також бажано надати рекомендаційний лист з навчального закладу, де ви навчаєтеся в даний час.

Мовні курси за кордоном для дорослих

Навчання за кордоном для дорослих

Мовні курси покращують навички читання, письма, розмовної мови. Ці навички необхідні для успішного спілкування в англомовному світі і успішного працевлаштування за кордоном. Курси ділової англійської, французької, німецької, іспанської, італійської, китайської та польскої мов підходять тим, хто хоче закріпити свої знання і навчитися правильно говорити з представниками різних професійних галузей. Завдяки навчанню ділової іноземної мови, ви будете почувати себе спокійно і впевнено на переговорах з іноземними партнерами.

Навчання за кордоном по всьому світу

Навчання іноземної мови за кордоном потрібно всім, хто хоче поліпшити свої мовні навички, встановити міжнародні контакти, знайти зарубіжних партнерів. Мовні курси за кордоном бувають будь-якого рівня: від початкового до просунутого. Освітні курси іноземних мов за кордоном дозволять вам впевнено і незалежно спілкуватися з іноземцями. Також це істотно поліпшить ваш рівень знання іноземної мови.

Міжнародний центр перекладів і легалізації документів «Антей» допоможе вам вивчити іноземну мову в Великобританії, Німеччини, Іспанії, Канаді, Китаї, Польщі, США, Франції, ПАР і в інших країнах. Ми допоможемо вибрати оптимальну програму навчання за кордоном як школярам і студентам, так і дорослим людям. Наші фахівці підготують повний пакет документів, виконають необхідні переклади і легалізацію. З нами ви можете бути впевнені в ефективному навчанні за кордоном.