БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ "АНТЕЙ"
ПРАЦЮЄ ОНЛАЙН
ДО 24 КВІТНЯ.

Безкоштовне навчання в Словаччині

Безкоштовне навчання в Словаччині

Словаччина дає українським студентам можливість зарахування в університети для безкоштовного навчання без екзаменів та ЗНО. Щоб отримати таку можливість, потрібно закінчити підготовчі курси з вивчення словацької мови. Державні університети при вступі вимагають від іноземних студентів сертифікат державного зразка про знання словацької мови, який можна отримати на підготовчих курсах, акредитованих Міністерством Освіти Словаччини.

Ми пропонуємо платні курси при одному з кращих вищих учбових закладів Словаччини — Університеті Матея Бела. Це курси тривалістю півроку або рік. Вартість та порядок вступу на підготовчі курси ви можете дізнатися, подавши заявку.

Ми з радістю проконсультуємо з вирішенню всіх організаційних та побутових питань, та допоможемо зібрати всі необхідні документи для отримання студентської візи, оформлення дозволу на проживання.

Під час навчання на підготовчих курсах можна визначитись з університетом та факультетом.

Ми проконсультуємо та допоможемо зареєструвати заяви на вступ до державних університетів. Майбутній студент може подати заяви в усі університети, які подобаються.

Навчання в Словаччині має безліч переваг. Для людей, які планують своє майбутнє на кілька років вперед, основна перевага навчання в Словаччині полягає в можливості отримати тимчасову посвідку на проживання. Це дозволяє іноземним студентам вільно пересуватися по території Європейського Союзу без віз. Крім того, ВНЖ в Словаччині дозволяє офіційно працевлаштуватися в цій країні.

Навчання в державних університетах Словаччини словацькою мовою абсолютно безкоштовне. На відміну від інших країн, іноземні студенти мають право навчатися в державних навчальних закладах Словаччини.

Диплом, отриманий в словацькому університеті, визнається в усьому світі. У Словаччині вузи видають дипломи європейського зразка. З таким дипломом можна спокійно займатися будівництвом успішної кар'єри в будь-якій європейській країні.

У Словаччині можна вступити до вузу без вступних іспитів. Для іноземних абітурієнтів після закінчення підготовчих курсів, акредитованих Міністерством освіти Словаччини, є можливість вступати на деякі факультети державних університетів без вступних іспитів.

Українські студенти в Словаччині мають можливість отримувати стипендію в розмірі 250-1000 євро. Така стипендія призначається Урядом Словацької Республіки в рамках Національної стипендіальної програми. Крім того, в кожному вузі є свої стипендіальні програми.

Життя в Словаччині дешевше, ніж у багатьох інших європейських країнах. Фінансові витрати студентів на проживання в Словаччині значно нижче, ніж в інших країнах Євросоюзу. В середньому для комфортного життя в Словаччині досить 250-300 євро на місяць, включаючи місце в гуртожитку, харчування та інші витрати.

Важливою перевагою навчання в Словаччині є близькість словацької та української мов. Тому вивчити словацьку мову досить легко. Щоб вивчити словацьку мову на рівні, достатньому для навчання в словацькому виші, досить закінчити шестимісячні підготовчі курси.