БЮРО ПЕРЕВОДОВ "АНТЕЙ"
РАБОТАЕТ ОНЛАЙН
ДО 24 АПРЕЛЯ.

Посвідка на проживання в Європі

Посвідка на проживання в Європі, громадянство Європейського Союзу

Держави-члени Європейського Союзу — це високорозвинені країни з дійсно високою якістю життя. Багато з країн ЄС пропонують отримання посвідки на проживання або громадянства в рамках інвестиційних програм. Такі схеми призначені для тих громадян третіх країн, які хотіли б інвестувати в європейську економіку і бажають скористатися правом жити в Європейському Союзі.

Міжнародний центр перекладів і легалізації «Антей» надає допомогу емігрантам з 2003 року. Ми надаємо кваліфіковану допомогу з підготовки документів для еміграції в різні країни. Наш досвід в цій області значно скорочує потрібний час і дозволяє прискорити отримання посвідки на проживання. Ви можете бути впевнені, що Ваші документи будуть готові надійно і швидко. Наш контактний телефон: (063) 442-85-92.

Ми пропонуємо:

Проживання з родиною в безпечній країні — це мрія для багатьох українців. Європу взагалі можна вважати безпечною. Звичайно, в ЄС є країни зі складною криміногенною ситуацією, але в Європі можна жити без криміналу. Європейські країни дбають про права жителів і громадян. Це означає, що ви і ваша сім'я можуть жити в безпеці, а ваші фінансові активи будуть захищені. Схеми гарантування вкладів в ЄС охоплюють суми до 100000 євро на одного вкладника, незалежно від кількості депозитів.

Внутрішній ринок Європи відкритий для всіх жителів і громадян всіх країн Європейського Союзу. Єдиний ринок існує для всіх 500 мільйонів жителів і громадян Європейського Союзу. Його наріжним каменем є вільне пересування людей, товарів, послуг і капіталу між усіма країнами-членами ЄС.

Якщо ви живете в Європейському Союзі, то ви напевно будете користуватися перевагами розвиненої системи охорони здоров'я. Крім того, ви маєте право на медичне лікування в іншій країні ЄС на тих умовах і за тими розцінками, як і люди, які проживають в цій країні.

В Європі розташовані одні з кращих шкіл і університетів світу. Всі вони відкриті для студентів з інших країн-членів ЄС. У Європейському Союзі є багато університетів світового класу, які пропонують безкоштовну вищу освіту.

В Європейському Союзі все в порядку зі свободою людини. У Європі ви можете жити абсолютно нормальним життям зі своєю сім'єю і користуватися всіма перевагами, які може запропонувати ЄС.

Як ви можете отримати європейську посвідку на проживання?

Є кілька програм по отриманню посвідки на проживання і громадянства в Європі. Інвестиції та відкриття фірми — найшвидший і простий спосіб отримати право на проживання в одній з держав-членів ЄС.

Ви можете отримати персональну консультацію щодо європейської посвідки на проживання і громадянства. Для цього просто надішліть запит на адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Наш контактний телефон: (063) 442-85-92.