Au Pair

Міжнародний центр
+380 (44) 531-13-29
+380 (63) 442-85-92
+380 (67) 406-00-23
info@antei.info

Au Pair

Що таке "Програма Au Pair" або "Рік в європейській сім'ї"?

Молодіжна програма Au Pair — це:

 • МІЖНАРОДНА МОЛОДІЖНА ПРОГРАМА КУЛЬТУРНОГО ОБМІНУ, яка надає au-pair чудову мовну практику за кордоном.
 • ТРАДИЦІЯ, яка існує в Західній Європі вже більше 50 років і яка охороняється "Європейською угодою про прибуття Au Pair" від 24.11.69 р.
 • МОЖЛИВІСТЬ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО і без великих грошових витрат провести тривалий час (від року) за кордоном в європейській чи американській сім'ї, повністю занурившись в мовне середовище і культурне життя країни перебування = робота + навчання за кордоном.
 • МОЖЛИВІСТЬ ЗНАЙТИ НОВИХ ДРУЗІВ та познайомитися з життям європейської молоді.
 • УНІКАЛЬНИЙ ШАНС ПОБАЧИТИ СВІТ, тому au pair можуть подорожувати по країні під час своєї відпустки, а au pair в Америці мають право подорожувати впродовж свого 13 місячного перебування в США! = Робота + відпочинок (подорож).

Вимоги до учасників програми AU PAIR

Країни Вимоги до учасників програми AU PAIR
Стать Вік Знання іноземних мов Додаткові вимоги
Au Pair у США жіноча 18-26 англійська досвід роботи з дітьми, обов'язково наявність вод. прав і досвіду водіння автомобіля не менше 1 року.
Au Pair у Німеччині жіноча 18-24,6 німецька --
чоловіча 18-23 німецька мед. або пед. освіта; вод. права; досвід роботи з дітьми
Au Pair у Франції жіноча 18-26 французька --
чоловіча 18-24 французька пед. освіта; вод. права; досвід роботи з дітьми
Au Pair в Австрії жіноча 18-26 німецька обов'язкова наявність документа про офіційне вивчення німецької мови
Au Pair у Швеції жіноча 20-28 англійська або шведська дуже бажана наявність вод. прав
Au Pair у Данії жіноча 20-28 англійська або датська дуже бажана наявність вод. прав
Au Pair у Норвегії жіноча 20-29 англійська або норвежська --
Au Pair у Бельгії жіноча 18-25 французька, англійська дуже бажана наявність вод. прав
Au Pair у Канаді (Caregiver) жіноча 23-38 англійська мед. або пед. освіта; офіційний досвід роботи за фахом від 1,5 років; дуже бажана наявність вод. прав

ЩО ОЗНАЧАЄ Au Pair?

"AU PAIR" у перекладі з французької означає "на однакових правах". Сьогодні тисячі молодих дівчат і юнаків з усього світу їдуть за кордон, щоб стати au pair. Au pair живе в приймаючій сім'ї, в якій доглядає за дітьми і якій допомагає в легкій роботі по дому, отримуючи натомість унікальну можливість вивчити мову країни перебування і пізнати її культуру і традиції. Відповідно до значення цього слова, au pair вважається повноправним членом сім'ї, а не прислугою.

У ЧОМУ СУТЬ ПРОГРАМИ AU PAIR?

 • Au pair за кордоном живе тривалий час (від 1 року і до 2 років) як член сім'ї у вибраній країні, допомагає цій родині в домашній роботі та вихованні дітей, тобто бере участь у повсякденному житті сім'ї, в їхній праці та відпочинку.
 • Приймаюча сім'я надає au pair безкоштовне житло (окрему кімнату), харчування (у тому числі, у вихідні дні), страховку, а також щомісяця видає гроші на "кишенькові" витрати (сума "кишенькових" грошей — різна, залежно від країни перебування ).
 • Au pair також обов'язково буде надана підтримка у вивченні мови (організовано навчання на мовних курсах) і культури країни відвідування.
 • Підсумовуючи, можна сказати, що суть програми Au Pair — це навчання + робота за кордоном (хоча роботою в повному розумінні слова обов'язки au pair не можна назвати, скоріше, це допомога по дому, в обмін на безкоштовне житло і харчування, які сім'я надає au pair).

ЩО ДАЄ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ AU PAIR?

 • Участь у програмі Au Pair дає вільне володіння іноземною мовою. Як Ви вважаєте, чи важко вивчити іноземну мову, проживачи протягом 1-2 років в країні, для жителів якої ця мова є рідною, постійно чуючи "живу" мовe скрізь (на вулицях і в магазинах, по радіо і телебаченню, в театрах і кафе), спілкуючись з дня на день безпосередньо з носіями мови і, при бажанні, відвідуючи курси мови. Au pair буде чути цю мову з дня на день, з ранку до вечора, буде говорити тільки на цій мові. У Вас просто не буде можливості не вивчити мову! Ви швидше забудете рідну мову, ніж не вивчите іноземну!
 • Участь у програмі Au Pair дає можливість отримати/продовжити освіту за кордоном. Вільне володіння іноземною мовою, в свою чергу, відкриє перед au-pair широкі перспективи в галузі освіти за кордоном, яка в деяких країнах (наприклад, у Німеччині) — безкоштовна для іноземців, а студентська віза дає право на роботу, знайти яку після року життя в країні, знаючи її закони, звичаї, мову, проблемою не буде. Перед au-pair відкривається перспектива вступити до закордонного вузу.
 • Участь в програмі Au-Pair допоможе знайти друзів з різних країн світу. Якщо Ви — людина відкрита і налаштована на активне спілкування з оточуючими Вас людьми, то обов'язково знайдете друзів в країні, яка на рік або два стане для Вас домівкою Адже на цей час Ви, практично, станете її жителем, а саме, будете як будь-який німець чи француз Вашого віку ходити на дискотеки, в клуби, в парк, спілкуватися з однолітками і т.д. Ви не будете замкнені в 4 стінах, а будете мати можливість жити активно і, звичайно, зможете знайти багато нових друзів серед жителів країни, в якій будете перебувати.

А найбільшими друзями для au-pair, напевно, стануть члени сім'ї, в якій вона / він будуть жити, навчатися і працювати. Досить часто приймаючі сім'ї настільки прив'язуються до своїх au pairs, що потім щороку запрошують їх до себе в гості.

Крім того, серед самих au pairs є не лише українці або росіяни, а й англійці, італійці, французи і т.д. Живучи з ними по сусідству, навчаючись разом на курсах, подорожуючи разом, Ви, безумовно, знайдете друзів по всьому світу.

 • • програма Au-Pair дає можливість розширити свій кругозір, побачити світ.

Під час відпустки, яка є у кожної / кожного au pair, Вам зовсім не обов'язково буде повертатися додому: можна використати цей час для того, щоб помандрувати по Європі або США. Віза au pair відкриє перед Вами всі країни Шенгенської угоди.

У вихідні дні au-pair також зможе їздити на екскурсії в різні міста країни перебування, а також, в сусідні країни Європи.

Крім того, дуже часто сім'ї, відправляючись у відпустку на курорт або за кордон, беруть із собою au pair. Це — унікальна можливість побачити Французьку Рів'єру, гірськолижні курорти Австрії та інші красиві куточки Європи!

Хто знає, чи буде у Вас ще коли-небудь в житті такий ШАНС ПОБАЧИТИ СВІТ!

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МОЛОДІЖНІЙ ПРОГРАМІ КУЛЬТУРНОГО ОБМІНУ AU PAIR?

 • Au-pair може стати дівчина / юнак не молодше 18 і не старше 29 років (максимально допустимий вік в кожній країні — різний);
 • Au-pair може стати дівчина / юнак, не обтяжена сім'єю (незаміжня, без дітей);
 • Au-pair може стати дівчина / юнак, які володіють англійською, німецькою чи французькою мовами;
 • Au-pair може стати дівчина / юнак, які люблять дітей, мають досвід роботи з ними і впевнені, що здатні взяти на себе відповідальність за життя і здоров'я дитини / дітей сім'ї, в якій будуть жити.

ОБОВ'ЯЗКИ ПРИЙМАЮЧОЇ СІМ’Ї AU-PAIR:

 • Сім'я надає au-pair окрему кімнату в своєму будинку або знімає для неї окрему квартиру;
 • Au-pair знаходиться на повному забезпеченні сім'ї (їй надається 3-х разове харчування, в тому числі у вихідні дні);
 • Сім'я видає au-pair гроші на "кишенькові" витрати (сума "кишенькових" грошей — різна, залежно від країни перебування);
 • У більшості країн сім'я оплачує для au-pair медичну страховку.
 • Відноситься до au-pair як до члена сім'ї, а не як до прислуги.

ОБОВ'ЯЗКИ AU-PAIR В СІМ'Ї?

Au-pair знаходиться у розпорядженні сім'ї приблизно 30 годин на тиждень. Час розподіляється в залежності від потреб сім'ї. Au-pair доглядає за дітьми: грає з ними, читає їм, ходить з ними на прогулянки, відводить їх у дитячий садок або школу і забирає звідти, а також допомагає в легкій домашній роботі: готувати, прати, прасувати і ходити за покупками. Кожен день Au pair може використовувати свій вільний час для мовних курсів, для зустрічей з друзями і т. Д. 1-2 рази на тиждень au pair надаються повністю вільні дні. Крім цього їй також будуть надані 2-4 тижні оплачуваної відпустки, під час якої au pair зможе з'їздити додому або відвідати інші країни Європейського Співтовариства.

Au pair підписує з родиною контракт із зазначенням обов'язків кожної зі сторін, а Центр Au-Pair стежить за виконанням умов цього контракту як сім'єю, так і au-pair. Якщо під час перебування у au-pair виникнуть нерозв'язні проблеми з першою сім'єю, то для неї буде знайдена інша сім'я.

Контакти

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Антоновича 47, оф. 18
М. Олімпійська