Терміново отримати
довідку про несудимість


Замовити довідку он-лайн

Отримання довідки про відсутність судимості за телефоном:


Компанія «Антей» пропонує професійну допомогу
в отриманні довідки про відсутність судимості.

Наші переваги:

 • Досвід роботи з 2003 року

  За роки успішної роботи ми здобули репутацію надійного партнера. Замовляйте оформлення довідок про несудимість і ви зможете отримати її швидко та надійно.

 • Професіоналізм та пунктуальність

  Завдяки великому досвіду роботи ми забезпечуємо ефективний результат в точно визначений термін. Ми виступаємо вашим представником в МВС, завдяки чому отримання довідки про відсутність судимості відбувається повністю офіційно.

 • Гарантія безпеки документів та 100% конфенденційність

  Ми забезпечуємо повну безпеку всіх документів і 100% конфіденційність всієї інформації наших клієнтів. Доставка довідок про несудимість можлива в будь-який населений пункт Україні, а також за кордон.

 • Додатковий комплекс послуг

  Переклад на усі мови світу, апостиль та швидка легалізація довідки про несудимість.

Для чого потрібна
довідка про несудимість?

Довідка про несудимість (про відсутність судимості) — це офіційний документ, який видається Міністерством Внутрішніх Справ України. Довідка про несудимість з МВС оформлюється за формою ІП-1. Вона потрібна для участі в тендерах, виїзду за кордон, працевлаштування за кордоном та інших потреб.

Довідка про несудимість свідчить про відсутність судимостей і відсутність причетності до кримінальної відповідальності.

У нас ви можете отримати довідку про несудимість швидко та зручно. Якщо вона вам потрібна терміново, то ми допоможемо вам.

Термінове оформлення довідки про несудимість можливе за лічені години. Отримати довідку про несудимість можна за допомогою будь-якого пристрою, підключеного до інтернету. Телефонуйте нам або присилайте онлайн-замовлення. Ми гарантуємо виконання усіх необхідних функцій для отримання довідки про несудимість у визначенний термін.

Де можна отримати
довідку про несудимість?

Довідку про несудимість (довідку про відсутність судимості) зараз можна отримати просто у себе дома! Замовляйте оформлення довідки про несудимість за допомогою компанії «Антей», щоб отримати її за вашою адресою або у будь-якому населеному пункті України. За вашим бажанням довідку можна безпечно доставити по всьому світу.

Скільки коштує
довідка про несудимість?

Якщо вам потрібно терміново отримати довідку про відсутність судимості за 10 робочих днів, за 5 робочих днів, або за лічені години, то для цього ми готові виступити вашим представником в МВС України та допомогти вам отримати довідку про несудимість в терміновому* порядку.

Для цього просто зателефонуйте нам за телефоном: (044) 531-13-29
або (063) 442-85-92, чи (050) 011-89-49.


* Можливість термінового отримання
довідки про відсутність судимості
уточнюйте у менеджера.

Які знижки існують на
довідки про несудимість?

При регулярному замовленні великої кількості довідок (від 10 довідок про відсутність судимості на місяць) діє гнучка система знижок до 70%.

Точну знижку можна дізнатися у менеджера. Для цього зателефонуйте нам або надішлить листа на адресу info@antei.info.