БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ "АНТЕЙ"
ПРАЦЮЄ ОНЛАЙН
ДО 24 КВІТНЯ.

Страхування виїжджаючих за кордон

Страхування виїжджаючих за кордон

Поліс медичного страхування для виїжджаючих за кордон — запорука спокою під час зарубіжної поїздки. Туристична страховка дозволить отримати медичну допомогу за кордоном в повному обсязі і уникнути матеріальних втрат. Основна увага приділяється екстреної медичної допомоги, терміновим медичним витратам.

Невідкладна медична допомога не може дозволити собі почекати. Медична страховка дозволяє не відкладати візит до лікаря і не зіпсувати свою відпустку. Хороший медичний страховий поліс допоможе знайти лікаря і забезпечить покриття витрат на невідкладну медичну допомогу.

До придбання поліса медичного страхування потрібно підходити відповідально. Потрібно розуміти його важливість, адже він дозволяє отримати якісну медичну допомогу на території будь-якої держави в найстисліші терміни. Поліс туристичного страхування дозволяє уникнути ризиків, пов'язаних з погіршенням здоров'я. Клініки по всьому світу готові прийти Вам на допомогу і надати краще медичне обслуговування. Така медична допомога надається застрахованій особі безоплатно. Всі розрахунки з медичним закладом або лікарем за надані медичні послуги і медикаменти бере на себе страхова компанія.

Для укладення страхового договору потрібно назвати своє ім'я і вік, країну, яку ви плануєте відвідати, період перебування за кордоном, мету поїздки (туризм, бізнес, спорт). Від цієї інформації буде залежати ціна поліса і страхові умови.

Сподівайтеся на краще, але готуйтеся до гіршого — так говорять у всьому світі. Хоча ми сподіваємося, що ваша наступна відпустка пройде гладко, але людина не може знати все, що станеться. Ось чому важливо мати медичний страховий поліс, що покриває всі необхідні медичні витрати, які допоможуть уникнути найгірших сценаріїв.

Не всі страхові компанії пропонують однакове покриття витрат на медичну допомогу за кордоном. Просто переконайтеся, що ви уважно вивчили свій страховий план, перш ніж купувати страховку.

Подорож з полісом медичного страхування — це запорука спокою, в якому б куточку світу ви не були.

Ви можете дізнатися вартість страховки і замовити страховий поліс онлайн. Для цього просто заповніть наступну форму.

Замовити страхування для виїзду за кордон онлайн