Переклади, легалізація та оформлення документів

Міжнародний центр «Антей» вітає Вас!

Міжнародний центр не обмежується перекладами на англійську, іспанську, німецьку, турецьку мову та іврит. Ми виконуємо переклади на всі найпоширеніші мови світу та надаємо комплекс послуг з підготовки документів для використання за кордоном.

Центр перекладів та легалізації документів

Центр перекладів та легалізації «Антей» успішно займається перекладами і легалізацією документів з 2003 року. За цей час ми допомогли тисячам приватних осіб виїхати за кордон, а сотням підприємств — вийти на міжнародний ринок. У центрі перекладів та легалізації «Антей» працюють дипломовані перекладачі, які мають кілька вищих освіт, в тому числі медичну, інженерну, юридичну, а також багаторічний досвід перекладів документів та текстів з різних сфер життя. При необхідності над перекладами працюють перекладачі-носії іноземних мов. Процесом керують досвідчені менеджери, які контролюють якість роботи на кожному етапі. Всі переклади перевіряються другим перекладачем. Документи і тексти великого обсягу додатково перевіряються коректором. Тому клієнти отримують якісні переклади точно в строк.

Дізнатися вартість перекладів можна безкоштовно. Для цього зв'яжіться з центром перекладів за телефоном (044) 531-13-29, електронною поштою або приходьте в офіс в Києві. Менеджер підрахує повну вартість послуг і повідомить її вам протягом декількох хвилин. Підрахунок вартості перекладів та легалізації документів виконується безкоштовно. Якщо запит відправлено вночі, то підрахунок буде виконаний на наступний робочий день з 9 ранку.

Після попередніх погоджень і консультацій, команда міжнародного центру приступає до роботи. Після виконання робіт з перекладу та легалізації документів, міжнародний центр відправляє готові документи замовнику. Отримати нотаріальний переклад можна в центрі перекладів «Антей», кур'єрською доставкою по Києву або в будь-якому населеному пункті за допомогою безпечної служби доставки. Електронні версії документів можна отримати електронною поштою.

Якщо вам потрібен багатомовний переклад з нотаріальним засвідченням, то звертайтеся у міжнародний центр перекладів та легалізації «Антей». Тут ви отримаєте надійний переклад за демократичними цінами, а також зможете скористатися всім комплексом послуг з легалізації документів, підготовки документів для подачі в посольства, отримання візи, дозволу на проживання, громадянства країн Євросоюзу.

Завжди чекаємо на Вас!
З повагою, міжнародний центр «Антей».
Оцініть корисність цієї сторінки: 4.6666666666667 rating1 rating2 rating3 rating4 rating5 Оцінка 4.67 (3 оцінок)