БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ "АНТЕЙ"
ПРАЦЮЄ ОНЛАЙН
ДО 24 КВІТНЯ.

Переклад сайтів

Переклад інтернет-сайтів, інтернаціоналізація веб-сайтів

Багатомовний веб-сайт — один з найважливіших засобів для залучення міжнародної аудиторії. Дуже важливо подбати про якісний переклад сайту і не користуватися безкоштовними машинними перекладачами. Тільки високоякісний переклад дає очікувані економічні результати.

Якщо вам потрібен переклад сайту з російської на українську мову, то у нас ви можете отримати вигідні ціни на цю послугу. Замовте переклад всіх сторінок сайту з російської на українську і повністю адаптуйте його для використання в Україні. Ви можете замовити переклад окремих елементів сайту, меню, написів, навігації. Якщо ви зберете весь контент з вашого сайту російською мовою і видалите текст, що дублюються, то ви зменшите обсяг перекладу та заощадите гроші. Наші менеджери допоможуть вам найкращим чином сформулювати технічне завдання, щоб в подальшому вам було легко додати новий зміст українською мовою і уникнути помилок.

Замовити переклад сайту онлайн

 

Успіх перекладу сайту на іноземну мову залежить від декількох факторів, які слід враховувати:

  • Переклад змісту сайту повинен бути адаптований до мовної та культурної системи цільового ринку;
  • Переклад веб-сайту повинен відповідати технічним стандартам і стилістичним вимогам цільового іноземного ринку;
  • Переклад графічних компонентів повинен відповідати вимогам мовного і культурного спілкування;
  • Переклад сайту впливає на кожен компонент, в тому числі сценарії JavaScript і бази даних;
  • Переклад сайту повинен бути сумісний з його оригінальною структурою;
  • Переклад веб-сайту повинен відповідати вимогам до оптимізації для пошукових систем.

Міжнародний центр «Антей» спеціалізується на адаптації сайтів для міжнародних ринків. Завдяки злиттю технологій нового покоління з мистецтвом лінгвістики і культурної адаптації текстів, «Антей» забезпечує консолідований підхід до перекладів сайтів, локалізації програмного забезпечення, перекладу мобільних додатків. Надалі наші фахівці можуть надавати вам консультації та допомогу з оновлення та обслуговування вашого багатомовного сайту.

Революційні технології «Антей» дозволяють нашим клієнтам створювати багатомовні веб-сайти без залучення додаткових фахівців зі сторони. Ми пропонуємо комплексні рішення щодо перекладу веб-сайтів, які дозволять вам запустити версію сайту іноземною мовою в найкоротші терміни. Просто надішліть нам посилання на ваш сайт і назвіть іноземні мови, на які ви хочете його перекласти.