БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ "АНТЕЙ"
ПРАЦЮЄ ОНЛАЙН
ДО 24 КВІТНЯ.

Юридичний переклад

Переклад юридичних документів в Києві Ділові угоди, які носять глобальний характер, зазвичай оформляються на англійській мові. Зазвичай для укладання таких угод потрібен переклад документів в стислі терміни. Міжнародний центр «Антей» успішно виконує юридичні переклади, забезпечуючи їх високу якість.

Команда міжнародного центру «Антей» складається з перекладачів з багаторічним досвідом роботи, в тому числі з перекладачів-носіїв мови. Деякі з перекладачів, з якими співпрацює наше агентство, є практикуючими юристами та адвокатами.

Міжнародний центр «Антей» пропонує клієнтам переклад юридичних документів, які пов'язані з усіма видами угод, в тому числі з ринком капіталу, реструктуризацією, злиттями й поглинаннями компаній. Також наше агентство перекладає судові, нормативні та адміністративні документи, в тому числі пов'язані з банкрутствами та тендерами, антимонопольною і патентною діяльністю. Крім того, ми виконуємо юридичні переклади документів в таких галузях, як цивільне, комерційне і кримінальне право, страхування, енергетика, фармацевтика. Крім цього в нашому бюро перекладів клієнти мають можливість заощадити на перекладах юридичних документів і отримати професійну консультацію.

У команді бюро перекладів працюють досвідчені перекладачі та редактори, які є носіями іноземної мови. Ці фахівці мають досвід роботи в юриспруденції або мають вищу юридичну освіту на додаток до вищого лінгвістичной освіти. Також бюро перекладів співпрацює з практикуючими перекладачами-юристами та перекладачами-адвокатами.

Протягом багатьох років «Антей» є професійним партнером для багатьох компаній і приватних осіб, забезпечуючи високу якість обслуговування. Переваги міжнародного центру «Антей» серед всіх бюро перекладів в Києві — це якісне і своєчасне виконання замовлень, повна конфіденційність і 100% захист інформації.

Великий штат висококваліфікованих перекладачів, професійне керування проектами і сучасна інфраструктура дозволяють нашому агентству успішно виконувати навіть найскладніші проекти. «Антей» може виконати найбільші замовлення в самі стислі терміни.

Крім юридичних перекладів наша компанія виконує переклади за такими тематичними напрямками: