Підготовка імміграційних документів

Підготовка імміграційних документів

Вже понад 15 років «Антей» виконує переклади та легалізацію імміграційних документів з гарантованою якістю. Це означає, що підготовлені нами документи приймаються практично будь-якою державною організацією в світі.

Не ставте під загрозу підготовку ваших імміграційних документів — довіряйте міжнародному центру «Антей». З нами ви уникнете затримок і інших неприємностей.

Крім найпоширеніших мов, таких як англійська, іспанська і китайська, «Антей» пропонує послуги з перекладу документів на безліч інших мов. Від нідерландського до івриту, ми надаємо професійні послуги перекладу на більш ніж 30 мовах.

Переклад офіційних документів повинен бути точним, щоб документи були прийняті державними установами, навчальними закладами та іншими організаціями за кордоном. Ви можете бути впевнені в тому, що переклади «Антей» максимально точні. Унікальна система управління процесами дозволяє створювати чудові переклади. У нас працюють штатні дипломовані перекладачі, редактори і коректори. Це гарантує, що кожен документ перевіряється кілька разів.

Залежно від мети вашої поїздки і країни, куди ви збираєтеся поїхати, вам можуть знадобитися різні документи.

Підготовка документів для шлюбу з іноземцем потребує перекладу особистих документів, таких як свідоцтва про розлучення, свідоцтва про смерть, водійських прав, паспорта, свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб. Якщо у заявника або супроводжуючих членів сім'ї є медичні проблеми, то може знадобитися переклади медичних документів.

Підготовка документів для працевлаштування за кордоном вимагає доказів професіоналізму, таких як резюме, лист від попереднього роботодавця. Також потрібно представити переклад освітніх документів, щоб підтвердити рівень своєї освіти.

Для деяких імміграційних цілей може знадобитися підготовка фінансових документів. Наприклад, учасники міжнародних інвестиційних програм повинні представити докази своїх інвестицій, такі як свідоцтва про реєстрацію компанії, банківські виписки, податкові декларації.

Звичайно, переклади всіх документів для імміграції повинні бути нотаріально завірені. Наші клієнти можуть розслабитися, адже в «Антей» працюють тільки дипломовані перекладачі, зі спеціалізацією в сфері перекладів особистих, медичних, освітніх і фінансових документів.

Довіривши рішення перекладацьких завдань міжнародному центру «Антей», ви можете бути впевнені в тому, що ваші імміграційні документи не затримаються і ви не отримаєте відмови через переклад.

Крім перекладів імміграційних документів, «Антей» виконує переклади за такими тематичними напрямками:

  • технічний переклад;
  • юридичний переклад;
  • медичний переклад;
  • фінансово-економічний переклад;
  • переклад науково-освітніх текстів;
  • вузькоспеціалізований переклад;
  • переклад текстів для сфери туризму;
  • переклад особистих документів.
Оцініть корисність цієї сторінки: 4.5 rating1 rating2 rating3 rating4 rating5 Оцінка 4.50 (2 оцінок)