БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ "АНТЕЙ"
ПРАЦЮЄ ОНЛАЙН
ДО 24 КВІТНЯ.

Як отримати візу

Отримати візу

На етапі підготовки документів уникнути непорозумінь допоможе попередня консультація. Тому при першому оформленні візи в країну проходження обов'язково проконсультуйтеся з Візовим фахівцем. Це знизить ймовірність отримання відмови у візі до мінімуму і заощадить Ваш час. Якщо ж консульство відмовляє у візі, Ви, в залежності від ситуації, практично завжди маєте право подати документи на апеляцію.

Подача документів передбачає надання доказів, у тому числі і підтвердження фінансового статусу, соціального та сімейного.

Ось деякі з причин, за якими можна отримати відмову у візі:

  • Неправильно заповнені документи. Друкарські помилки, описки, помилки — все це може стати самою банальною причиною відмови в шенгенській візі. Неправильний переклад документа або відсутність номера телефону в довідці з роботи. Неправильно оформлено запрошення, туристичний ваучер або страховка. Брак однієї якої-небудь довідки, втрата документа, в кінці кінців. Недбале ставлення до зібраних документів не дуже-то вітається консульствами європейських країн.
  • У виписці з рахунку представлено недостатня кількість грошових коштів або надана виписка викликає сумнів автентичності.
  • Надано недостатня кількість документів, що підтверджують не імміграційні наміри заявника (наприклад, у випадку з візою в Австралію, Німеччину, Великобританію і США).
  • Людський фактор, звичайний націоналізм, сексизм або расизм, який властивий працівникам консульства, як і іншим людям. Молоді незаміжні дівчата досить часто отримують відмову у візі лише через те, що в очах працівників посольства вони виглядають не як студентки, які їдуть на навчання, а як наречені, які оголосили полювання на закордонних чоловіків. Причин для відмови в дійсності дуже багато.

Хоча найчастіше причини відмови в шенгенській візі консульством країни, яка відмовила не повідомляються заявнику. Але краще все-таки спробувати їх дізнатися і усунути, для того, щоб вирішити питання на свою користь.

Не слід розглядати відмову у візі як кінець Ваших планів щодо відпустки, це лише тимчасова затримка. Хоча отримання візи після відмови буде для Вас дуже проблематичним і ймовірність отримати нову відмову велика як в консульстві тієї країни, де Вам відмовили в перший раз, так і в будь-якому іншому посольстві країн Шенгенського договору. Якщо Вам відмовили двічі в отриманні візи, перш ніж подавати документи в третій раз, потрібно добре подумати — отримати візу Вам буде дуже проблематично. Повторна відмова загрожує тим, що після неї слідує серйозна міра — відмова в шенгенській візі строком до 5 років або повна заборона на перетин кордонів європейських країн.

Ми настійно рекомендуємо при подачі документів отримати консультацію досвідченого фахівця з візового оформлення. Якщо такого серед Ваших знайомих немає, наша компанія із задоволенням Вам в цьому допоможе.

Фахівець може вказати не тільки правильність оформлення пакету документів, але й пояснити політику конкретного консульства, а також врахувати людський фактор, який завжди присутній при подібних оформленнях. Особливо важливо це при першій подачі документів на візу. Оскільки вважається, що кожне наступне звернення в кілька разів збільшує шанси в отриманні візи. Втім, розслаблятися не варто. Нерідко бувають випадки, коли людина має цілу колекцію візових марок в паспорті, розслабляється, думає, що їй скрізь "зелене світло" і ... отримує відмову у візі.

Тому відмову, як і хворобу, набагато краще запобігти ніж потім лікувати. Отримати безкоштовну консультацію Ви можете за тел. (044) 531-13-29.

На етапі підготовки документів уникнути непорозумінь допоможе попередня консультація. Тому при першому оформленні візи в країну проходження обов'язково проконсультуйтеся з Візовим фахівцем. Це знизить ймовірність отримання відмови у візі до мінімуму і заощадить Ваш час. Якщо ж консульство відмовляє у візі, Ви, в залежності від ситуації, практично завжди маєте право подати документи на апеляцію.