Вузькоспеціалізовані переклади

Вузькоспеціалізовані переклади

Переклад маркетингових і рекламних матеріалів для різних галузей промисловості мало коли обходиться без фахівців в економічній, технічній або юридичній сфері. Такі фахівці міцно інтегровані в міжнародний центр «Антей».

Міжнародний центр «Антей» співпрацює з висококваліфікованими спеціалізованими перекладачами і професійними редакторами. Це дозволяє виконувати вузькоспеціалізовані переклади з високою якістю і точністю граматики, орфографії та змісту.

Володіючи характерним для лінгвістів чуттям нюансів і культурних особливостей, наші досвідчені перекладачі виконують вузькоспеціалізовані переклади з високою точністю. У своїй роботі ми приділяємо велику увагу стилістичній спадковості, а також суворому слідуванню термінології. Завдяки багаторічному досвіду, ми нічого не залишаємо на волю випадку. Ви можете бути абсолютно впевнені, що відповідальність за вузькоспеціалізовані переклади несуть тільки досвідчені і кваліфіковані перекладачі та редактори. Всі разом ми забезпечуємо високу якість вузькоспеціалізованих перекладів.

Хороший спеціалізований переклад грунтується на трьох основних принципах:

Мовні навички. Вузькоспеціалізовані переклади виконуються професійними перекладачами з однією або декількома вищими освітами.

Спеціальні знання. Вузькоспеціалізовані переклади здійснюються в тісній співпраці з фахівцями і під контролем експертів у відповідній галузі.

Специфічна термінологія. Вузькоспеціалізовані переклади виконуються з використанням спеціалізованої термінології.

Для забезпечення високої якості вузькоспеціалізованих перекладів ми завжди спираємося на викладені вище принципи.

Переклад вузькоспеціалізованих текстів вимагає більше, ніж тільки лінгвістичних знань. Метод «Антей» ґрунтується на поєднанні мовних навичок і глибоких вузькоспеціалізованих знань.

Вузькоспеціалізований переклад вимагає вузькоспеціалізованих знань. Ми доручаємо переклад вузькоспеціалізованих текстів перекладачам з базовими знаннями в цій області. Природно, над текстом працюють досвідчені перекладачі, які мають вищу освіту зі спеціалізацією на конкретних мовах. Також переклад може виконувати перекладач, для якого мова перекладу є рідною.

Для грамотного вузькоспеціалізованого перекладу важливо володіти хорошим розумінням і міцними знаннями у відповідній області. Коректна інтерпретація вузькоспеціалізованих текстів часто вимагає фундаментальних вузькоспеціалізованих знань і досвіду їх застосування. Тому цілком логічно, що над вузькоспеціалізованими перекладами працює команда фахівців. Таким чином, вузькоспеціалізовані переклади повністю контролюються фахівцями в конкретній сфері.

«Антей» перекладає:

  • Наукові тексти (медицина, психологія, генетика, біологія, фізика, географія, геологія, хімія, ветеринарія, та інші)
  • Фінансові тексти (бухгалтерія, банки, фондові ринки, інвестиції, маркетинг, менеджмент, реклама, зв'язки з громадськістю, страхування, та інші)
  • Юридичні тексти (сертифікати, контракти, авторське право, цивільне право, комерційне право, цивільне право, корпоративне право, міжнародне право, статути, бренди, патенти, та інші)
  • Технічні тексти (сільське господарство, авіація, архітектура, автомобілебудування, будівництво доріг, електроніка, аерокосмічна промисловість, енергетика, металургійна промисловість, суднобудування, нафтохімічна промисловість, видобуток корисних копалин, програмне забезпечення, робототехніка, телекомунікації тощо)
  • Інші вузькоспеціалізовані тексти (мистецтво, освіта, філософія, історія, журналістика, релігія, соціологія, туризм, відеоігри, та інші)

Міжнародний центр «Антей» пропонує широкий спектр надійних і грамотних послуг, в тому числі нотаріальне засвідчення вузькоспеціалізованих перекладів. Звертайтеся до нас, і ви неодмінно отримаєте ефективний результат!

Крім вузькоспеціалізованих перекладів, «Антей» виконує переклади за такими тематичними напрямками: