Економічний і фінансовий переклад

Переклад фінансових документів в Києві Міжнародний центр «Антей» займається перекладами текстів і документів з різних областей економіки, фінансів і банківської діяльності, в тому числі документів і текстів, пов'язаних з корпоративним та інвестиційним банкінгом, приватним банківським обслуговуванням, дослідженням фінансових ринків. За 15 років роботи «Антей» успішно виконав безліч замовлень з перекладу фінансових документів в Києві, в тому числі переклади фінансової звітності, аналітичних звітів, маркетингових матеріалів для банківських продуктів, інвестиційних документів і інших економічних текстів.

Ключем до успіху в галузі економічних перекладів, в тому числі перекладів фінансових документів, є правильне управління виконанням проектів. Різноманітність документів, що надходять від фінансових установ, вимагає роботи фахівців над перекладом кожного замовлення. У той же час на основі перекладених матеріалів бюро перекладів в Києві забезпечує узгодженість в термінології, незалежно від кількості перекладачів і редакторів, задіяних для виконання замовлення. Крім того, перекладачі міжнародного центру «Антей» використовують внутрішні бази даних по перекладах, які містять термінологію, накопичену за 14 років роботи в галузі перекладу фінансових документів.

Маркетингові матеріали, інвестиційну інформацію та інші фінансові документи часто потрібно перекладати на різні мови. У штаті міжнародного центру «Антей» працюють висококваліфіковані перекладачі і є сучасна IT-інфраструктура, що дозволяє виконувати економічні переклади в будь-яких мовних комбінаціях в терміни, необхідні клієнту. Також міжнародний центр «Антей» надає комплексні послуги з перекладацької підтримки підприємств і організацій, пов'язаних з фінансовим сектором.

Крім фінансово-економічних перекладів, «Антей» виконує переклади за такими тематичними напрямками:

Оцініть корисність цієї сторінки: 4.1428571428571 rating1 rating2 rating3 rating4 rating5 Оцінка 4.14 (14 оцінок)