Внесення змін до свідоцтва про народження

Свідоцтво про народження СРСР, внести зміни до свідоцтва про народження

Багато людей, які вирішили виїхати за кордон, стикаються з деякими особливостями, які можуть істотно вплинути на плановану поїздку. Особливо ретельно слід підходити до підготовки документів при виїзді за кордон з дітьми або з метою одруження. У деяких випадках закордонні державні установи вимагають документи, самостійне отримання яких забирає багато часу і сил. Згідно із законодавством України, отримати повторні документи на дітей з органів РАЦС можуть тільки їхні батьки. Також тільки батьки можуть взяти підтвердження з РАЦС про те, що у них є діти. Про отримання таких документів краще подбати заздалегідь, тому що рішення про внесення змін до актових записів цивільного стану може прийматися до 3 місяців.

Якщо в документах, які видає РАЦС (свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб та інші) є помилки, неточності або невідповідності, то внести зміни в них можна тільки за особистою заявою громадянина України, якому ці документи видані. Внести зміни в свідоцтва про народження дітей можуть тільки їхні батьки, опікуни або піклувальники.

За законодавством СРСР, в книгу реєстрації актів цивільного стану не вносилися дані про місце народження, по батькові, громадянство дитини та її батьків. При подачі свідоцтва про народження в установи іноземних держав такі відомості є обов'язковими. Якщо ви збираєтеся за кордон, то вам необхідно подбати про внесення змін до актових записів цивільного стану, вказавши відсутні відомості. Таким чином, відомості у вашому свідоцтві про народження будуть відповідати запису в книзі державної реєстрації актів цивільного стану. Після внесення таких змін ви отримаєте повторне свідоцтво про народження, в якому буде вказана вся необхідна інформація для виїзду за кордон.

Якщо вам потрібно внести зміни до актових записів цивільного стану для себе або своїх дітей, то вам буде потрібно заповнити спеціальну Заяву. Завантажити Заяву на внесення змін до актових записів цивільного стану ви можете за цим посиланням. Заява подається при пред'явленні паспорта.

Міжнародний центр «Антей» допоможе вам надійно підготувати документи для виїзду за кордон. Завдяки багаторічному досвіду роботи, наші фахівці знають про всі особливості і нововведення в сфері міжнародного документообігу. Довіривши підготовку документів нам, ви можете бути впевнені, що за справу взялися професіонали. Ваші документи будуть готові правильно і точно в строк. Телефонуйте, приходьте, ми завжди вам раді!

Оцініть корисність цієї сторінки: 5 rating1 rating2 rating3 rating4 rating5 Оцінка 5.00 (1 оцінка)