БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ "АНТЕЙ"
ПРАЦЮЄ ОНЛАЙН
ДО 24 КВІТНЯ.

Апостиль на свідоцтві про народження

Апостиль на свідоцтві про народження

В Україні можна поставити апостиль на свідоцтво про народження, видане в будь-якому рацсі України. Свідоцтво має бути видано офіційною установою РАЦС. На документі повинні бути необхідні підписи і печатки. Щоб зробити апостиль на свідоцтві про народження, його необхідно надати для обробки в паперовому вигляді. Всі інструкції ви отримаєте при оформленні замовлення.

Замовте апостиль онлайн

 

Навіщо потрібен апостиль на свідоцтві про народження

Існує безліч причин, за якими в іншій країні буде потрібно апостиль на вашому свідоцтві про народження. Якщо ви плануєте вийти заміж за кордоном або отримати громадянство, вам потрібно буде отримати апостиль на ваших документах. Щоб уникнути будь-яких затримок або додаткових витрат рекомендується точно дізнатися, які документи вам необхідні.

Додаткові причини, чому за кордоном може знадобитися апостиль на українському свідоцтві про народження:

  • смерть дружини/чоловіка;
  • купівля нерухомості;
  • вступ у спадок;
  • робота за кордоном.

Апостиль на свідоцтві про народження в Україні

Свідоцтво про народження, видане в Україні, може бути апостильоване тільки в Україні. Якщо ви перебуваєте за кордоном, то ви зможете отримати ваше українське свідоцтво про народження з апостилем на вашу адресу. Для доставки документів використовується безпечна кур'єрська служба.

Міжнародний центр "Антей" має партнерів у всіх обласних центрах України. Це дозволяє оперативно і надійно вирішувати такі завдання, як проставлення апостиля на повторному свідоцтві про народження, проставлення апостиля на свідоцтві про народження СРСР та інші. Завдяки 15-річному досвіду роботи, ми знаємо всі особливості проставлення апостиля на свідоцтвах про народження та можемо гарантувати виконання робіт точно в домовлений термін. Зв'яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації та інструкції по роботі з нами.

Апостиль на свідоцтві про народження за кордоном

Отримання апостиля за кордоном може бути складним процесом, який забирає багато часу і сил. Не доручайте його непідготовленим співробітникам або непрофесіоналам. Ми рекомендуємо співпрацювати з авторитетною компанією, яка отримає апостиль в тій країні, де було видано свідоцтво про народження.

Завдяки розгалуженій мережі партнерів у багатьох країнах світу, ми допоможемо поставити апостиль на свідоцтво про народження, видане в Росії, Казахстані, Іспанії, США або в іншій країні. Ви зможете забрати готовий документ в Україні в нашому офісі або отримати за вказаною вами адресою.

Ми працюємо виключно у правовому полі українського та міжнародного Законодавства, а наша діяльність повністю прозора. Протягом робочого часу ви можете дізнатися про поточний статус вашого замовлення у призначеного вам персонального менеджера по телефону, по вайберу, скайпу або по електронній пошті.

Комплекс послуг по легалізації документів

"Антей" пропонує повний комплекс професійних послуг, пов'язаних з підготовкою документів для використання за кордоном. Ми можемо виконати переклад свідоцтва про народження на найбільш затребувані іноземні мови, нотаріально засвідчити переклад, легалізувати свідоцтво про народження в посольствах і консульствах. У нас є можливість терміново поставити апостиль на свідоцтво про народження всього за один робочий день.

Працювати з нами легко і зручно. Наш сервіс апостиля швидкий, зручний і економить ваш час і гроші!